Darbo eigos organizavimas: stulpelių nustatymas maksimaliam efektyvumui užtikrinti

Efektyvus projektų valdymas prasideda nuo gerai organizuotos darbo eigos. Užduočių suskirstymas į aiškiai apibrėžtus etapus gali padėti jums ir jūsų komandai išlikti suderintiems ir produktyviems. Struktūrizuota darbo eiga leidžia lengviau sekti pažangą, nustatyti kliūtis ir efektyviai nustatyti užduočių prioritetus.

Pasinerkime į tai, kaip galite nustatyti stulpelius užduočių lentoje, kad padidintumėte efektyvumą, naudodami pateiktą pavyzdinę lentą.

Kodėl stulpeliai svarbūs valdant užduotis

Ši Kerika projekto lenta demonstruoja tiksliai apibrėžtą darbo eigą naudojant tokius stulpelius kaip „Projekto strategija“, „Projekto dizainas“, „Projekto kūrimas“, „Testavimas“ ir „Atlikta“. Pažiūrėkite, kaip vizualiai suskirstę užduotis į aiškius etapus, kaip parodyta čia, pagerina komandos suderinimą ir produktyvumą, kad projektas būtų valdomas efektyviai.

Spustelėkite čia, kad patikrintumėte šią lentą

Stulpeliai yra jūsų darbo eigos pagrindas. Kiekvienas stulpelis reiškia projekto etapą, padedantį vizualizuoti užduočių eigą nuo pradžios iki pabaigos. Svarbiausia yra užtikrinti, kad jūsų stulpeliai atitiktų jūsų projekto pobūdį ir jūsų komandos darbo būdą.

Darbo eigos stulpelių nustatymo veiksmai

1. Apibrėžkite savo darbo eigos etapus

Apibrėžiant darbo eigos etapus. pagalvokite apie natūralų savo užduočių eigą.

Pavyzdžiui:

  1. Projekto strategija: Pradiniams planavimo etapams, tokiems kaip reikalavimų apibrėžimas arba tikslų nustatymas.
  2. Projekto dizainas: Užduotys, susijusios su vizualiniu ir struktūriniu planavimu, pvz., logotipo ar maketo kūrimas.
  3. Projekto vystymas: Vykdymo fazėms, tokioms kaip kodavimas ar funkcijų kūrimas.
  4. Testavimas: Kad viskas veiktų taip, kaip tikėtasi prieš paleidžiant.
  5. Užbaigta: Paskutinis etapas, skirtas siųsti visiškai atliktas užduotis.

2. Išverskite etapus į stulpelius

Apibrėžę darbo eigos etapus, užduočių lentoje paverskite juos stulpeliais. Pradėkite nuo plačių kategorijų ir patikslinkite jas, kad geriau suprastumėte savo komandos poreikius.

Pavyzdžiui:

  • Galite pradėti nuo esminių stulpelių, pvz „Daryti“, „vykdoma“, ir „Baigta” nustatyti pagrindinį srautą.
  • Palaipsniui išplėskite juos į konkretesnius stulpelius, suderintus su darbo eigos etapais, pvz., „Projekto strategija“, „Projekto dizainas“, „Projekto plėtra“, ir „Išbandymas”.

Šis metodas užtikrina, kad jūsų stulpeliai būtų intuityvūs, pritaikomi ir pritaikyti natūraliai jūsų užduočių eigai

3. Specializuotiems poreikiams naudokite stulpelius

Apsvarstykite galimybę sukurti stulpelius, kurie padidintų jūsų darbo eigos vertę:

  • Atsilikimas: Erdvė užduotims, kurios yra suplanuotos, bet dar neparengtos patekti į pagrindinę darbo eigą. Tai padeda nustatyti užduočių prioritetus, kai komanda yra pasirengusi imtis daugiau darbo, išlaikant aktyvius stulpelius švarius ir sutelktus.
  • Ištekliai: Stulpelis, kuriame saugomos nuorodos, dokumentai ar kita medžiaga, kuri palaiko jūsų užduotis. Tai leidžia komandai lengvai pasiekti viską, ko reikia, neužgriozdinant atskirų užduočių kortelių.

4. Nepamirškite, kad tai būtų paprasta ir intuityvi

  • Venkite perkrauti lentą per daug stulpelių. Siekite aiškumo ir paprastumo, kad jūsų komanda galėtų lengvai sekti darbo eigą.

Išvada

Gerai organizuota darbo eiga prasideda nuo apgalvoto stulpelio nustatymo. Pritaikydami stulpelius taip, kad jie atspindėtų natūralius projekto etapus ir įtraukdami pagalbinius stulpelius, galite pagerinti komandos efektyvumą ir išlaikyti proceso aiškumą. Pradėkite organizuoti savo darbo eigą šiandien ir patirkite privalumus!